Homepage / Alfabeler / Alfabelerin Özellikleri / Işık Dili Alfabesi
Bağlaç Nedir? Fiilimsi Nedir? Edat Nedir? Fiil Nedir? Hece Nedir? İkileme Nedir? Sıfat Nedir? Sözcüklerde Anlam Daralması ve Genişlemesi Yansıma Sözcük Nedir? Zamir Nedir? Zarf Nedir? Zıt Anlamlı Kelimeler Nelerdir? Ses ve Harf Nedir? İsim Nedir? Cümlenin Ögeleri Anlatım Bozukluğu Nedir? Türkçe’de Paragraf Çeşitleri Nelerdir? Cümlede Anlam Yapılarına Göre Cümleler Nelerdir? Anlamına Göre Cümleler İmla Kuralları Nedir? Üslup Nedir? Dilbilgisi Nedir? Vindergood Alfabesi Urartu Alfabesi Ülkemizde Kullandığımız Alfabe Hangi Uygarlık Tarafından Bulunmuştur Zambiya Alfabesi Ukrayna Alfabesi Ukraynaca Alfabe Okunuşu Zebur Alfabesi Zibu Alfabesi Vefk Alfabesi Ütopya Alfabesi Yunanca Alfabe Okunuşu Zodyak Alfabesi Wakanda Alfabesi Vietnam Alfabesi Latin Alfabesine Son Şeklini Veren Uygarlık Şifreli Alfabe Yapma Pomakça Alfabesi Latin Alfabesi Olmasaydı Ne Olurdu? Pilot Alfabesi Melek Alfabesi Latin Alfabesine Geçişin Faydaları Şu An Kullandığımız Alfabe Sanskritçe Alfabe Pakistan Alfabesi Lehçe Alfabe Latin Alfabesi Olmayan Harfler Laz Alfabesi Sırp Alfabesi Selçuklu Alfabesi Norveç Alfabesi Nogay Alfabesi Latin Alfabesi Kaç Harftir? Latin Alfabesinin Özellikleri Maddeler Halinde Şaman Alfabesi Polonya Alfabesi Orhun Yazıtları Latin Alfabesi Lehçe Alfabesi Latin Alfabesi Ve Türk Alfabesi Arasındaki Fark Latin Alfabesini Kullanmayan Ülkeler Tayland Alfabesi Pinyin Alfabesi Pers Alfabesi Nato Alfabesi Latin Alfabesi Kullanan Ülkeler İçinde Latin Alfabesini Kaç Kişi Biliyor Latin Alfabesine Eklenen Harfler Şimti Alfabesi Romen Alfabesi Oğuz Alfabesi Nors Alfabesi Latin Alfabesi Kullanan Ülkeler Kiril Alfabesi Kullanan Türk Devletleri Japoncada Kaç Alfabe Var İtalyanca Alfabe İbrani Alfabesi Kullanan Ülkeler İbrani Alfabesi Kullanan Türk Boyu Göktürk Alfabesinde Kaç Harf Vardı? Latin Alfabesi Hangi Uygarlık Tarafından Bulunmuştur? Japonca Katakana Alfabe           İsrail Alfabesi Irk Bitig Alfabesi İbrani Alfabesi Kaç Harflidir? Göktürk Alfabesi Ne Zamana Kadar Kullanıldı? Latin Alfabesi Hangi Ülkelerde Kullanılır? Japonca Alfabe Öğren İşaret Dili Alfabesi İspanyol Alfabesi Hiragana Alfabesi Grek Alfabesi Kiril Alfabesi Hangi Ülkelerde Kullanılır? Japonca Hiragana Alfabe İspanyolca Alfabe Hint Alfabesi Göktürk Alfabesi Rakamlar Latin Alfabesi İle Yazılan Eserler Japon Alfabesi Işık Dili Alfabesi İbrani Büyü Alfabesi

Işığın dili alfabesi, çok fark ton ve renklerin yanı sıra şekillerden de oluşmaktadır. Yansıtma şeklinde hayat bulan alfabe içinde tam 144 değişik kavram yer almaktadır. Bu tonlara yaratım titreşimi de denilmektedir. Ancak bunlar zamanla bozulmaya başlamıştır. Işık alfabesi, bu çerçevede kullanılır.

Işık Dili Nedir?

Işık dili nedir sorusuna verilecek olan cevap ile konuya bir açıklık getirmek gerekmektedir. Bu dil, titreşimli bir şekilde kullanılır. Yoğunluğu sayesinde ön plana çıkar ve böylelikle bir anlam kazanmış olur. Kesinlikle yıkıcı düşünceleri içinde barındırmaz. Her zaman yapıcı bir hali vardır. Eğer bir kişi 144 tane olan bu sembollere dair gerçekten bilgi sahibi olup, bunları özümserse, o şahıs artık yıkıcı kalıplardan da uzaklaşacaktır. Bu açıdan bakıldığı zaman dilin felsefi ve kendini gerçekleştirme yönü de söz konusudur.

Işık Dilinde İlk 10 Şeklin Anlamı Nedir?

Bu dil Pleiades alfabesi ile benzer özellikler göstermektedir. Çünkü alfabe ve dil bir öğreti zeminine sahiptir. Temel dilin bir takım özellikleri ilk 10 şekilde kendisini göstermektedir. Bir nevi yapı taşlarıdır. Ayrıca şekiller tektir. Birden fazla anlamı yoktur. Tek hali ile yansıtılmaktadır.

İlk 48 Şeklin Özellikleri Nelerdir?

Işık dili içinde ilk 48 şekil 4 farklı bölüme ayrılmaktadır. Buna göre aktifler; eril enerji anlamına gelmektir. Hayatının yolunu değiştirmek isteyen kişiler, adı geçen bu şekli kullanabilirler. Önemli kararların öncesinde tercih edilmektedir. Eylemlerin başlaması konusunda tetikleyici bir rolü vardır. Pasifler olarak bilinen şekiller ise tam anlamı ile içe dönük özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Dişil enerji demektir. Bir kişinin kendisini daha iyi tanıması için kullanılır. Tamamlayıcı şekiller ilahi olarak bilinen bir birliğin aktarılmasıdır. Bütünleyici şekiller ise hem eril hem de dişil yanın, beraberliği demektir. Aynı anda kullanıldığı için dikkat çeker ve çok etkilidir.

Işık Dili Alfabesi

Işık dili alfabesi, adı geçen farklı şekillerden oluşmaktadır. Bu şekiller ışık yardımı ile yansıtılmaktadır. Bundan dolayı yazıya dökülmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Doğru bir şekilde kullanılması çok önemlidir.

Facebook üzerinden bu sayfaya yorum yap!

One Comment

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*